Donuk Pasta (Beşüzzi İtalyan Pasta Fabrikası)

Beşüzzi donuk pasta üreticileri arasında öne çıkmaya başlamış son olarak da market zinciri aracılığı ile son tüketiciye de ulaşmaya başlamıştır. İşletmelerimiz sektörlerinde sektör liderliği görevini başarı ile yürütmektedir.

0
7497

1988 yılından beri pastacılık  ve unlu mamüller konusunda faaliyet gösteren firmamız, şirket merkezinin de bulunduğu Sakarya’daki tesisimizde donuk pasta ve unlu mamüller üretimini sürdürmektedir.  Yeni ürün donuk ve dondurmalı pasta.

Beşüzzi donuk pasta üreticileri arasında öne çıkmaya başlamış son olarak da market zinciri aracılığı ile son tüketiciye de ulaşmaya başlamıştır.

Misyonumuz, özenle seçmiş olduğumuz birinci sınıf hammaddelerle, “Türk Gıda Kodeksine” uygun gıda güvenliği normlarında, tecrübeli, kalifiye, eğitimli adromuzla ürettiğimiz zengin ürün çeşitlerimizi, gıda perakende sektöründeki seçkin, kurumsal firmalarla buluşturmaktır.

Vizyonumuz; sektörde, marka prestji, yüksek kalite standardı, farklı lezzet ve görünüm arayan firmalara, uzman olduğumuz pasta ve unlu mamüller konusunda ürün desteği sağlamaktır.

Beşüzzi Donuk Pasta İletişim Bilgileri

Adres: Hacı Mustafa Mah. Gül Sokak. No:25/A

Kartepe/KOCAELİ

Telefon: 0.262 373 3536

.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here