Ayjet Pilot Okulu Fiyatları

0
16727

AYJET, Hava Kuvvetlerinde ve sonrasında değişik havayollarında uzun yıllar pilot ve uçuş öğretmeni olarak görev yapmış kaptan pilotların tüm tecrübe ve bilgi birikimini ortaya koyarak oluşturduğu bir uçuş okuludur.

AYJET Uçuş Okulu, Özel Pilot Lisansı (PPL) eğitiminden Havayolu Taşımacılığı Pilot Lisansı (ATPL Frozen) uçuş eğitimi de dahil olmak üzere her düzeyde uçuş eğitimi verme yetkisine sahiptir.

Ayjet’de pilot olmanın maliyeti 60.000 $ civarında!

Uçuş öğretmenlerinin Hava Kuvvetlerinde kazandıkları uçuş deneyimlerini hava yollarındaki uçuşlarıyla geliştirmiş aktif uçucu durumundaki kaptan pilotlardan oluşması, AYJET Uçuş Okuluna ayrıcalıklı ve seçkin bir yer kazandırmaktadır.

Deneyimli, bilgili uzman personeliyle AYJET, uçuş eğitiminde ulusal ve uluslararası havacılık otoritelerinin belirlediği kural ve standartlara uymanın yanı sıra kendi geliştirdiği standart ve uygulamalar ile kalite düzeyini yükseltmektedir.

Teorik eğitimlerini modern eğitim ortamlarında, orijinal, kaliteli eğitim dokümanları ile etkin öğretme yöntemleri uygulayarak gerçekleştiren AYJET, uçuş eğitimlerini ise 14 uçak ve 2 uçuş simülatöründen oluşan eğitim filosu ile yoğun hava trafiğinden uzak, uygun uçuş ortamı sağlayan Hezarfen Havaalanında gerçekleştirmektedir.

Uçuşlarını Sıfır Kaza-Kırım hedefi ile uygulayan AYJET Uçuş Okulunda uçuş emniyeti çok önem verilen bir konudur. Bu kapsamda uçakların uçuş kayıtları titizlikle tutulmakta ve bakım faaliyetleri aynı hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. AYJET organizasyonunda yerini alan Kalite Müdürlüğü her türlü eğitim ve bakım faaliyetlerinde iç denetim yaparak ve şirket dokümanlarını güncel tutarak uçuş güvenliğinin en üst düzeyde korunmasına katkı sağlamaktadır.

AYJET mezunu pilotlar, kazandıkları bilgi ve uçuş becerileriyle havayolları tarafından tercih edilmekte ve havayollarından AYJET mezunu pilotlarla ilgili çok olumlu geri beslemeler alınmaktadır. Bu güzel sonuç AYJET çalışanlarını gururlandırmaktadır.

Her türlü pilotluk eğitimlerinizde, pilot lisans tazeleme ve pilot lisans çevrimleri gibi gereksinimlerinizde, uçuşa gönül verenlerin yanında AYJET daima güvenilir bir dost, danışman ve çözüm ortağınız olacaktır.

Adres : Mehmet Akif Cad. Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No:2 Kat:7 D:15-16
34188 Şirinevler-Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon : 0212 639 63 00 (Hafta içi, saat 8:30-12:00 ve 13:00-17.30 arası)
Fax : 0212 639 65 01
E-posta : info@ayjet.aero

Şirinevler Ofisi

 

Hezarfen Havaalanı

Adres : Bahşeyiş Mah. Aksaray Cad. No.7
Çatalca / İSTANBUL
Telefon : 0212 887 15 17
Fax : 0212 887 14 62
E-posta : info@ayjet.aero


.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here