Özel Gökjet Havacılık Lisesi’ni Tanıyoruz

0
3943

Hezarfen Havacılık Dergisi Türkiye’nin yarını gençler için Havacılık Liselerini mercek altına alıyor. Bu yazımızda Özel Gökjet Havacılık Lisesini sizlere tanıtacağız.

Özel Gökjet Havacılık Lisesi havacılığın ve eğitimin merkez üssü Florya da eğitim hizmetini vermektedir. Özel Gökjet Havacılık Lisesi Türkiye’nin gelişen ve büyüyen sektörlerinden biri olan havacılık sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmete açılmış bir okul

2012-2013 yılında kapılarını ilk öğrencilerine açan Özel Gökjet Havacılık Lisesi, havacılık sektörünü ve teknolojilerini yakından takip eden tecrübeli kadrosuyla, yenilikçi uygulamalarıyla, sektörel işbirlikleriyle, size özel avantajlar sunmaktadır.

Özel Gökjet Havacılık Lisesinde havacılık bilgisi ve kültürü edinen öğrencilerimiz, üniversite öğreniminde kendilerini ayrıcalıklı kılarak geleceğin havacılık sektörünü şekillendiren profesyonellerinden olacaklardır.

Özel Gökjet Havacılık Lisesi öğrencilerine eksiksiz bir havacılık kültürü ve mesleki donanımın yanı sıra, uluslararası standartlarda İngilizce eğitimi, yüksek kalitede üniversiteye hazırlanma, zengin bir sosyo-kültürel ortam ve havacılık sektörü ile yakın iletişim imkanı sunuyor.

Sizleri meslek sahibi yapmak ve geleceğe hazırlamak için, toplam 6500 m2 kapalı alanı, kapalı spor salonu, uygulamalı sınıfları ve laboratuvarları ile hizmetinizde olan Özel Gökjet Havacılık Lisesine kesinlikle uğramanızı tavsiye ediyoruz.

İş garantisi veriyorlar fakat Hezarfen Havacılık Dergisi olarak bu söylentiye kulak asmamanızı öneriyoruz.

Telefon: 0 212 871 0 871
Email: bilgi@gokjetlisesi.k12.tr

.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here