Kobe Ben Artık Yokum Dedi!

0
2667

THY darbe üstüne darbe almaya devam ediyor. Çalışanlarını bir bir kaybeden Türk Hava Yolları şimdi de dünyaca ünlü reklam yüzü NBA yıldızı Kobe Bryant ile yollarını ayırma noktasına geldi. 2011 yılından bu yana tıklanma rekorları kıran reklam çalışmasına imza atan taraflar yeni reklam filmi çekiminde ters düştü.

2012 yılında her yıl için bir reklam filmi çekimi için anlayan ve Messi ile birlikte iki reklam filminde oynayan Kobe Bryant, THY’nin üçüncü kez kamera karşısına geçme teklifini geri çevirdi.

THY’nin başarılı reklam çalışmasını sürdürmek için bir reklam filmi daha çekmek için yaptığı teklifi NBA yıldızı Kobe Bryant’ın reddetmesi THY kanadında şok etkisi yarattı. Airporthaber’in edindiği bilgiye göre Bryant’ın reklam filmini geri çevirmesine gerekçe olarak, ‘Uzun sakatlık süreci geçirdim. Yeniden basketbol sahalarına dönmek istiyorum. Bunun için de basketbola ağırlık vermem gerekiyor. Yeni bir reklam filmine ayıracak vaktim yok’ dediği öğrenildi.

Basketbol oynadığı dönemde THY reklam filmlerine vakit ayırabilen Kobe’nin sahalardan uzak olduğu dönemde THY’nin teklifini reddetmesi akıllarda soru işareti yarattı.

THY’nin üçüncü reklam filmi için yeni arayışlara girdiği belirtilirken yeni filmde Messi’nin tek başına rol alabileceği kaydedildi.
Kobe Bryant’ın THY ile sponsorluk anlaşması 2014 yılı sonunda sona erecek.

ERMENİ LOBİSİ Mİ?

Bu arada Kobe Bryant’ın reklam filmi teklifini geri çevirmesinin ardında Ermeni lobisinin olduğu iddiaları da ortaya atıldı. Hatırlanacağı üzere THY Los Angeles Lakers’lı ünlü yıldıza ilk teklifi götürdüğünde Los Angeles’ta oldukça etkili olan Ermeni lobisinin ünlü yıldıza teklifi kabul etmemesi yönünde baskı uyguladığı iddia edilmişti. NBA yıldızının son kararında bu baskının etkili olmuş olabileceği de belirtildi.

AirportHaber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here