National Geographic THY Belgeseli

National Geographic kanalı bu sefer kapılarını ilk kez NatGeo kameralarına açan Türk Hava Yolları’nın günlük operasyonu izleyiciyle buluşuyor.

0
9084

NatGeo’nun, Türk Hava Yolları’nın işleyişini kaydettiği “Inside: Türk Hava Yolları” belgeseli, Nat Geo People ekranlarında gösterime giriyor. Yapım, dünyada en fazla ülke ve ayrıca en fazla enternasyonel destinasyona uçuş sağlayan ve Skytrax yolcu tercihleri sıralamasında son dört yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları’nın günlük operasyonunun perde arkasını mercek altına alıyor.  National Geographic THY Belgeseli’ni Hezarfen Havacılık Dergisi olarak sizlere sunuyoruz.

Nat Geo People’ın ardından National Geographic Channel ekranlarında da gösterime girecek yapım, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda geçen bir hafta sonunu konu alıyor. Tüm olan bitenin Nat Geo kameraları önünde gerçek zamanlı yaşandığı program, yaklaşık 13 saat süren Sao Paulo uçuşunda, tüm sınıflarda sunulan hizmetin detaylarından kabin ekibine, yolcu hizmetleri yetkilisinden bagaj görevlisine, vize ve pasaport kontrol memurundan, uçak bakım şefine kadar sistemin sorunsuz işlemesini sağlayan çalışanların günlük çalışmasını ekrana getiriyor.

 

İyi Seyirler HEZARFENLER 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here