Biz Sadece Fiziksel Bedenden İbaret Değiliz | Dr. Ceyhun Nuri

0
6413

doktor ceyhun nuriBiz Sanıldığı gibi sadece fiziksel bedenden ibaret değiliz. Bu taşıdığımız vücudun arkasında elektriksel ve enerji bedenimiz mevcut. Ve bu bedenler arasında uyumu sağlayan birde bilgisel boyut var. Eğer sizi bu gizli anatomiyi görmezden gelir ve insana sadece fiziksel boyutu ile bakarsanız işte o zaman bugün gördüğünüz Hipertansiyon, Ankylozan Spondilit, Depresyon gibi toplumu saran hastalıklar çığ gibi çoğalmaya devam edecek.

doktor ceyhun nuri 3Aslında bütün hastalıklar bir tek hücrenin ihtiyacı olan kan, oksijen, su, mineral ve diğer hayati maddelerin o hücreye ulaştırılamaması ve hücrenin işleyişi sonucu oluşan atık maddelerin (alerjen, toksinlerin) oradan uzaklaştırılmaması sonucu başlar. Metabolizmada ki oluşan hatalar sonucu vücuttan bir kısım sinyaller yayılır. (örneğin; ateş, aşırı terleme, nefes kokması, sürekli yorgunluk, mutsuzluk, bağırsak problemleri vs.) Yanılma burada başlar. Bu vücuttan gelen imdat çağrılarını hastalık düşünerek onları ağrı kesicilerle, antihistaminiklerle , a t e ş düşürücülerle vs. baskılarız. Oysa yapılması gereken vücudun kendi iç mekanizmalarını harekete geçirerek sıhhate kavuşma istikametinde yardımcı olmaktır. Biz hastanın şifaya ancak beden, duygu, düşünce/bilinçaltı, enerji ve ruhun bir bütün olarak tedavi edilmesi sonucu kavuşacağına inanırız. Tek bir tedavi şeklinin değil akupunktur, hacamat, hirudoterapi, fitoterapi, manueltarapi, ozon, psikoterapi, beslenme gibi birçok yöntem ve usulün birlikte hareketi sonucu başarı hedeflenmeli. Yani tedavide şu öngörülüp belirlenmeli, bir vücuda giren patojen ve zararlı alerjen/ toksinlerin vücuttan uzaklaştırılması, iki sadece fiziksel değil bütün bedenlerin iyileştirilmesi, üç fiziksel ve enerji bedenlerinin arasında koordinasyon ve bilgi akışının sağlanması.

doktor ceyhun nuri 4doktor ceyhun nuri 5

 

 

 

 

 

 

İşte o zaman çözümsüz gibi gözüken Bel/boyun fıtığı, Ankylozan Spondilit, HT, İnfertilite, Alerjik Ürtiker, Migren, Romatoit Artrit, Behçet, Ülseratif Kolit, Çölyak, Depresyon, Panik Atak, Nörojenik Mesane gibi daha birçok hastalığın nasıl yüzünüzü güldürecek şekilde hayatınızdan kaybolduğunu göreceksiniz.

Detaylı Bilgi İçin: 0312 473 17 69

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here