THY Yolcunun Valizini Paramparça Etti

0
3431

THY sıkandallarına bir yenisi daha eklendi. Ağustos Pazar günü TK 2527 sefer sayılı uçakla Bodrum’dan İstanbul’a gelen Müzeyyen Yıldırım, valizinin kırılması sonrası büyük şok yaşadı.

Bir havacılık sitesinde yer alan habere göre THY’nin valizin patlamasından sonra kendisiyle ilgilenmediğini belirten Yıldırım, yaşadığı olayı şöyle anlattı:

 “Bodrum’dan İstanbul’a geldiğimde valizimi beklerken bütün valizlerin boşaltıldığını ve kontuarın kapandığı ana ekranda yazdı. Kayıptır diye üzüntü ile gittiğim kayıp bagaj bölümünde tesadüf eseri valizimin üzerine sanki uçak inmiş ve özel eşyalarımın içinden fırlamış, açtığım da ise içindeki bütün malzemelerin atomlarına ayrıldığını ve çoğu eşyamın kayıp olduğunu gördüm. Anında zabıt tutturdum.”

Müzeyyen Yıldırım, yaşadığı olaya ilişkin THY yetkililerine şikayetini şu sözlerle iletti:

“Dün gece valizimin o halini gördüğüm andan itibaren yaşadığım psikolojik çöküntünün, saatlerce havalimanında uğraştırmanızın, bir bayan olarak özel eşyalarımı fotoğraf çekiminden sonra başka bir valize aktarmak isterken erkek personeliniz başımda bir suçlu gibi beni izleme isteği, valizimden kaybolan, kırılan eşyalarım dışında hasar görmüş kullanılmayacak halde, yıpranmış olan kıyafetlerimi çıkarırken sağ elimin üzerinde oluşan kesiklerin, gece saat 04:30 gibi gittiğim için ertesi sabah saat 09:30 da sözleşme imzalanacak bir toplantıya da katılamamamın verdiği ekstra maddi manevi kayıpla, aşağıda listelediğim hasarın, kaybolan kırılan eşyaların karşılığını nasıl bir iş ahlakı ve nasıl bir iş anlayışı ile telafi edip karşılayacaksınız, nasıl özür dileyeceksiniz çok merak ediyorum.”

İşte Müzeyyen Yıldırım’ın parçalanan valizinden görüntüler:

bagaj6 bagaj5_1 bagaj4_1 bagaj3_13

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here